Website Erişimi Yönetme Programı Ücretsiz İndir CoffeeCup Website Access Manager Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Website Erişimi Yönetme Programı CoffeeCup Website Access Manager Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CoffeeCup Website Access Manager isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CoffeeCup Website Access Manager websitenizde kullanıcı yönetimi yapmanızı sağlayan bir yazılımdır. Belirlediğiniz bölümlere girebilecek kullanıcıları belirleyebilir ve bu kullanıcılara kullanıcı adı, şifre, e-posta adresi verebilirsiniz. CoffeeCup Website Access Manager website erişim yöneticisini kullanır. Website Erişim Yöneticisi ile binlerce kullanıcının erişimini yönetebilirsiniz. Kullanıcılarınız için kendiniz şifre belirleyebilir veya programın sizin için kırılamaz şifreler oluşturmasını sağlayabilirsiniz. CoffeeCup Website Access Manager önceden tanımlanmış e-posta sistemi sayesinde oluşturduğunuz aktif olmayan kullanıcılara yada şifresini kaybetmiş kullanıcılara tekrar yeni bir şifre gönderir. IP engelleme özelliği ile sitenizi rahatsız eden kullanıcıları sonsuza dek engelleyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver