Webroot AntiVirus with Spy Sweeper Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

Webroot AntiVirus with Spy Sweeper yazılımı; en geniş aralıktaki güvenlik tehditlerine karşı, güvenlik duvarı ile beraber bilgisayarınız için kapsamlı bir koruma sağlayan bir antivirüs programıdır. Bu programın virüs ve casus yazılım saptama teknolojisi; Amerika’da bulunan müşteriler için ücretsiz destek hizmeti sağlayan bu programı güçlendirir. Programın yeni ‘Oyuncu Modu’ (Gamer Mode) özelliği; oldukça hızlı ve güvenli bir oyun ve çevrim içi video görüntüleme deneyimini kullanıcılara sunar.

– Webroot’un WARN isimli küresel yanıt sistemi; otomatik güncellemeler sayesinde, milyonlarca kayıtlı kullanıcının, en son çevrim içi tehlikelere karşı korunmasını sağlar. Webroot AntiVirus with AntiSpyware and Firewall yazılımının içinde sunulan masa üstü güvenlik duvarı; artık bilgisayar korsanlarını ve bilgisayara saldırıları engellemede, çok dada verimli ve başarılıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Editörün Notu: Deneme sürümünde sadece ücretsiz virüs tarama bulunmaktadır; bulunan virüslerin kaldırılması için programı satın almak gerekmektedir.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver