Web Video Kayıt Programı Ücretsiz İndir CoffeeCup Web Video Recorder Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Web Video Kayıt Programı CoffeeCup Web Video Recorder Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CoffeeCup Web Video Recorder isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CoffeeCup Web Video Recorder programı YouTube ve MySpace gibi popüler video siteleri için kendi videolarınızı kayıt etmeye yardımcı bir araçtır. Webcam gibi video kayıt eden aygıtlarla doğrudan bağlantı kurarak istediğiniz her an video kaydınızı yapabilirsiniz. Kayıt ettiğiniz videolara başlık veya metin ekleyebilir, sahne sırasını ve video oynatma hızını belirleyebilirsiniz.Youtube ve MySpace gibi popüler video siteleriyle etkileşimli olan CoffeeCup Web Video Recorder ile çektiğiniz videoları anında bu sitelerde paylaşabilirsiniz. Resim ekleme özelliği sayesinde resim ekleyerek yaratıcı videolar oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz videoları FLV olarak kayıt eden CoffeeCup Web Video Recorder gönderdiğiniz videoların daha kolay işlenmesini ve paylaşılmasını sağlar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver