Web Uygulamalarını Mac Uygulamalarına Dönüştürün Ücretsiz İndir Fluid Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Web Uygulamalarını Mac Uygulamalarına Dönüştürün Fluid Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Fluid isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Hergün kullandığınız web uygulamalarına daha kolay ulaşmak için onları masaüstü uygulamalarına dönüştürmek ister misiniz? Fluid sürekli kullandığınız Gmail, Facebook gibi web uygulamalarını birer Mac uygulaması haline dönüştürerek pratik kullanım sağlıyor.

Ayrı sekmelerde açtığınızda tarayıcınızda kasılma ve kitlenmelere yol açan web uygulamaları, Fluid sayesinde problemsiz bir şekilde çalıştırılabiliyor. Favori uygulamaları masaüstüne taşımak oldukça kolay. Web sitesinin URL’si, ismi ve ikonu seçildikten sonra “Create” butonuna tıklayınca bilgisayarın “Dock” bölümünde uygulamanız sizi bekliyor olacak. Ücretsiz olan Fluid ile istediğiniz kadar masaüstü uygulaması yaratabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver