Web sitesi analiz ve SEO Programı Ücretsiz İndir SiteXposure Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Web sitesi analiz ve SEO Programı SiteXposure Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda SiteXposure isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

SiteXposure programı web sitenizin içeriğinin kalitesini kontrol etmenizi ve web sitenizi daha rahat bir şekilde takip etmenizi sağlayan ücretsiz bir program.

Siteniz hakkında sadece istatistik veriler sunmayan program aynı zamanda içeriklerinizde yer alan değişiklikleri, hacklenme bilgilerini veya beklenmedik arızaları da tespit edebiliyor ve sizi bilgilendiriyor.

İçeriklerinizde yer alan kırık linkleri bulabilen, zararlı sitelere verdiğiniz linkleri tespit edebilen, güvenlik açıklarına karşı önlenler alabilen ve SEO yani arama motoru optimizasyonu konusunda da önerilerde bulunan programı her webmasterın kullanmasını öneriyorum.

Aynı zamanda XML site haritaları yaratıp otomatik olarak arama motorlarına da gönderebilen SiteXposure programı web sayfanızın yer aldığı sunucuları otomatik olarak pingleyebiliyor ve böylece sunucunuzda varolabilecek çökme ve hatalara karşı sizi bilgilendirebiliyor.

Eğer analizleriniz sırasında çevrimiçi olma şansınız yoksa elde ettiğiniz raporları export ederek offline yani çevrimdışı olarak da kolayca inceleyebilir ve böylece vaktinizi daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver