Web Sitenize Takvim Ekleme Programı Ücretsiz İndir CoffeeCup Web Calendar Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Web Sitenize Takvim Ekleme Programı CoffeeCup Web Calendar Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CoffeeCup Web Calendar isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CoffeeCup Web Calendar web sitenize Flash olarak hazırlanmış takvimler ekleyebileceğiniz, etkinlikleri, toplantıları ya da tatil günlerini vurgulayabileceğiniz, bunun yanında özel günlerinizi belirleyip bu günlere açıklamalar ekleyebileceğiniz yardımcı bir web tasarım aracıdır. Oluşturacağınız takvimlerin renk, çizgi, şekil ve resim gibi özelliklerini istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.Gün, ay ve yıl formatını kendinize göre ayarlayabilir, her gün için ayrı renk şablonu kullanabilirsiniz. Ayrıca bu programı kullanırken web sitenize takvim ekleyebilmeniz için HTML bilmenize gerek yoktur.  sadece birkaç fare tıklamasıyla takviminizi program içersindeki sihirbazı kullanarak hazırlayabilir ve web sitenize aktarabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver