Web Siteleri İçin Flash Efekt Yapma Programı Ücretsiz İndir CoffeeCup Flash Firestarter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Web Siteleri İçin Flash Efekt Yapma Programı CoffeeCup Flash Firestarter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CoffeeCup Flash Firestarter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CoffeeCup Flash Firestarter ile web siteniz için şık ve gösterişli Flash animasyonlar hazırlamak artık çok kolay. Program bununla da sınırlı kalmıyor ayrıca ses, video, katman, link, yazı ve resimlerinize yön verip kontrol edebilirsiniz.

Program MP3 formatlı ses dosyalarını, Flash ile uyumlu WAW formatlı ses dosyalarına dönüştürebilmekte ve oluşturduğunuz Flash animasyonları SWF ( Macromedia Flash ) dosyası halinde kayıt etmektedir. FTP desteği sayesinde dosyalarınızı upload edebilir HTML desteği sayesinde ise programın oluşturduğu HTML kodu web sitenize yerleştirip kullanabilirsiniz.Ayrıca program içerisinde düzenlenebilen 65 Flash örneği bulunmakta, bu örnekleri geliştirerek web siteniz için de kullanabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver