Web Siteleri İçin Erişim Kontrol Programı Ücretsiz İndir CoffeeCup Password Wizard Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Web Siteleri İçin Erişim Kontrol Programı CoffeeCup Password Wizard Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CoffeeCup Password Wizard isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CoffeeCup Password Wizard web sayfanıza yerleştirebileceğiniz erişim uygulaması hazırlamaya yarıyor. Bunun için de ne flash programlama dili bilmenize gerek var ne de öyle çok derin bir html bilgisi sahibi olmanıza. Çünkü arkaplan rengini, yazının rengini, giriş mesajınız gibi özellikleri sadece yerlerine yazarak değiştirebiliyorsunuz.

Ayrıca her kullanıcı için ayrı URL’ler verip ayrı sayfalara gönderebiliyorsunuz. Hazırlama aşamasında bir program içinde deneyip görmenizede olanak sağlıyor. Uygulama hazır olduğunda ise zaten programın size hazırlamış olduğu html kodunu web sayfanızın içine kopyalayıp yapıştırıyorsunuz ve hazırlanmış olan uygulama dosyasını da kullanıyorsunuz. Program içerisinde de bilgisayar kullanıcıları için geniş yardım mevcut.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver