Web Siteleri İçin Arama Fonksiyonu Yaratma Programı Ücretsiz İndir CoffeeCup Flash Website Search Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Web Siteleri İçin Arama Fonksiyonu Yaratma Programı CoffeeCup Flash Website Search Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CoffeeCup Flash Website Search isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CoffeeCup Flash Website Search programı sayesinde web siteniz içerisinde web sitenize ait bir arama motoru oluşturabilir, ziyaretçilerinize aradığını kolayca bulabilmelerini sağlayabilirsiniz.

Sadece sitenizin adresini yazın ve gerisini CoffeeCup Flash Website Search programına bırakın. Program sitenizin tüm bölümlerini inceledikten sonra her sayfası için bir veritabanı oluşturuyor. Oluşturduğu veri tabanını flash arama kutusuna çeviriyor. Bu sayede ziyaretçileriniz web siteniz içerisinde aradıklarına kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyor.

Oluşturacağınız arama kutusunun renk, şekil, font ve arama sonuçları gibi özelliklerini program içerisinden belirleyebilir ayrıca arama kutunuza arkaplan rengi ve ses ekleyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver