Web Sayfası Düzenleme Programı Ücretsiz İndir CoffeeCup The HTML Editor Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Web Sayfası Düzenleme Programı CoffeeCup The HTML Editor Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CoffeeCup The HTML Editor isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Söz konusu web tasarım ve kodlama olduğu zaman herkes kaliteli işler yapmak ister. CoffeeCup The HTML Editor tasarım ve kodlama konusunda size yardımcı olabilecek özellikleri ve seçenekleri içeren kullanışlı bir programdır.

Başlangıçtaki hızlı menüsü sayesinde web sitenizin adını, arkaplan rengini, yazı tipini, yazı rengini, yazılacağı dili seçip işe başlayabilirsiniz. Program içerisinde hazır menüler ve arkaplanlar bulunmaktadır. Dilerseniz bunları kullanabilir veya sıfırdan kendiniz birşeyler yaratabilirsiniz. CoffeeCup The HTML Editor kodlama konusunda da kullanıcılara  kolaylıklar sağlarken PHP, ASP, HTML, CSS dillerinin tamamına destek vermektedir. Ayrıca programın içerisinde kodlamaya yeni başlayanlar için kod tamamlama özelliği de mevcuttur.

Programın özellikleri bununla sınırlı kalmıyor. Hazırladığınız web sitesini, tüm tarayıcılarda deneyebilir, çift ekran özelliği sayesinde hem web sitenize görsel olarak, hem de kod olarak aynı anda görüntüleyerek basit bir şekilde önizleme yapabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver