Web Form Hazırlama Programı Ücretsiz İndir CoffeeCup Web Form Builder Lite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Web Form Hazırlama Programı CoffeeCup Web Form Builder Lite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CoffeeCup Web Form Builder Lite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CoffeeCup Web Form Builder sadece bir sürükle bırak işlemi ile en inanılmaz web formlarını oluşturmanıza olanak veren başarılı bir yazılımdır. Giriş kutuları, metin alanları, listeler, kutular, açılır kutular, butonlar ve daha fazlası CoffeeCup Web Form Builder içerisinde sizin yaratıcılığınızla birleşerek, farklı web formları ortaya çıkarıyor.

Program Flash, XML ve PHP desteği sunmaktadır. En güzel yanıysa bu kodlama sistemlerinden hiçbirini bilmenize gerek olmamasıdır. Tek yapmanız gereken bir e-posta adresi belirlemek ve dosyaları yüklemek.

Ayrıca e-posta formlarınıza, resimler ve arka planlar ekleyebileceğiniz gibi isterseniz yazı fontunu, rengini, sınırlarını belirleyebilirsiniz. Yazılım içerisinde daha önce hiç görmediğiniz bir çok arka plan ve düğmelerle karşınıza gelir. CoffeeCup Web Form Builder‘ı hemen indirerek sizlerde kendi web formlarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver