Warp Disk Sistem Hızlandırma Programı Ücretsiz İndir Warp Disk Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Warp Disk Sistem Hızlandırma Programı Warp Disk Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Warp Disk isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızın açılması çok uzun sürüyorsa ve bilgisayarınız yavaş çalışıyorsa Warp Disk programını denemelisiniz. Bu etkileyici yazılımın fark yarattığını göreceksiniz. Programın kurulumu da oldukça kolaydır. Ayarlama, düzenleme ve buna benzer şeyleri yapmanıza gerek yoktur.

Program, parçalanmayı önleyerek, dosya sistemini ve ön yükleme optimizasyon yeteneğini etkili şekilde genişletir.

Özellikleri:

Daha hızlı ön yükleme:

Warp Disk, bilgisayarınızın işletim sistemini hızlandırmak için iki farklı yaklaşım tarzı kullanır. Dosya sistemi ile entegrasyonu sayesinde ön yükleme boyunca hangi dosyaların hangi sırayla okunduğunu belirler. Bu bilgi Warp Disk’in daha hızlı erişim için bu dosyaları paketleyip kapatmasına olanak verir.

Entegre birleştirme:

Warp Disk, sadece yavaş bilgisayarın hızlı çalışmasını sağlayan bir birleştirme uygulaması değildir. Çalışacak bir birleştirme uygulaması ya da arka planda çalışan Windows birleştirme servisi yoktur. Bunun yerine Warp Disk dosya sistemi ile entegre olur ve onun bir parçası hâline gelir. NTFS dosya sistemini kapsar ve onu parçalanmayı önleme yeteneğini kullanarak etkili şekilde genişletir.

Tamamen gizli çalışma:

Warp Disk’in pek çok avantajla sunduğu dosya sistemi ile entegre olma işlemi, çoğu sıradan birleştirme yazılımının üstündedir ve gizli çalışır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver