Vokal Kaldırıcı Ücretsiz İndir YoGen Vocal Remover Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Vokal Kaldırıcı YoGen Vocal Remover Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda YoGen Vocal Remover isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer sevdiğiniz şarkılardaki şarkı söyleyen kişiden ve sesinden memnun değilseniz, sadece müziğin tadını çıkarmak istiyorsanız hiç kimsenin şarkı söyleyişinin bu keyfinizin önüne geçmesine izin vermeyin. YoGen Vocal Remover basit olarak stereo seslerden vokalleri kaldıran bir program. Artık şarkıları yeni bir yol ile dinleyebilir yada bu müziklerin üstüne kendiniz şarkıyı söyleyerek kaydedebilirsiniz.

YoGen Vocal Remover programı temelde stereo seslerden tüm monofonik komponentleri kaldırmaya çalışıyor. Vokal’in müzik üzerinden kaybolmasının kalitesi ise şarkıların nasıl kaydedilip mikslendiğine göre oluşuyor. Bu yazılım stereo mikslerinin orta üst seviyede olduğu vokal şarkıları için çok güzel bir şekilde çalışmakta fakat vokalin stereo boşluğundaki diğer yerlerde bulunmasında ise program vokalleri tam anlamıyla yok edemiyor.

Başarısız vokal kaldırmaları ise genel olarak yukarda anlatılan sebeplerden dolayı gerçekleşiyor. Bu öğeler yok etme işleminin kalitesi ile doğrudan bağlantılı. Zaten bu tür bir yazılımdan vokalleri %100 olarak kaldırmasını bekleyemezsiniz. Yinede bu konuda deneyim yaşamak isteyenler için kullanışlı bir program.

Not: Programın tam olarak işlediğini görmek için bahsedilen konulara dikkat etmeniz gerekmektedir. İnternet indiriğiniz MP3 dosyalarında çalışmayabilir. Uygun müzik CD’lerinizden kendiniz elde ettiğiniz WAV, MP3 dosyalarıyla denerseniz sonuca daha rahat ulaşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver