Vodafone Freezone Sinema Kampanyası Bedava Bilet

Son Arananlar:freezone bilet kampanyası fiyatı, freezone sinema bileti, türkiye icin 2012ramazan bayarimi tatili, vodafone anlasmali sinemalar, vodafone freezone sinema bileti kampanyası nasıl alınır,Vodafone frezone sinema kampanyası,anlaşmalı sinema salonları, bilet, freezone sinema bileti kampanyası, sinema, sinema bileti, sinema bileti kampanyası, vodafone, vodafone anlaşmalı sinema salonları

Vodafone’dan FreeZone’lular için muhteşem bir kampanya daha.

Sponsorlu Bağlantılar

Kampanya Avantajı Nedir?
Vodafone FreeZone’lular Pazartesi ve Perşembe günleri anlaşmalı sinemalarda 1 bilet aldıklarında 2. bilet hediye.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?
Freezone’lular SINEMA yazıp 6666‘ya SMS gönderdiklerinde gelecek olan şifreyi, Pazartesi ve Perşembe günleri anlaşmalı sinema salonlarında kullanabilirler. Şifreler yalnızca alındığı gün boyunca geçerlidir. Şifre talebi için gönderilen SMS ücreti 40 Kuruştur.

Vodafone Freezone’lu Nasıl Olabilir?
FreeZone’lu olmak için “FREEZONE” yazıp 1525’e göndermek ve belirlenen koşulları taşımak gereklidir.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?
Kampanyadan 26 yaş altındaki Vodafonlular faydalanabilir. Vodafone FreeZone’lu olmak ve faturasız aktif hat kullanıcıları için son 30 gün içinde tek seferde en az 20 TL ve üzeri CepLira yüklemis olmak veya faturalı aktif kullanıcı olmak gereklidir.

Sponsorlar

Kampanya Geçerlilik Süresi Ne Kadardır?
Kampanya 21 Haziran 2012 – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında geçerlidir.

Hangi Filmlerde Geçerlidir?
Pazartesi ve Perşembe, www.vodafonefreezone.com ve www.vodafone.com.tr sitelerinde belirtilen 40’tan fazla şehirde Fida Film anlaşmalı 130’dan fazla sinemadaki tüm salon, film ve seanslarda geçerlidir. 3D filmlerde gözlük bedeli fiyata dahil değil.

Daha Fazla Bilgi:
Her abone kampanyadan 1 gün içinde 1 defa, 1 ay içinde en çok 2 defa yararlanabilir.
ilk ve orta öğretim sömestre, Resmi Tatil ve Bayram günleri kampanya uygulaması dışındadır, arefe günleri gibi yarım günlük resmi tatillerde ise kampanya aynı koşullarda uygulanmaya devam etmektedir.
Ayrıntılı bilgi için bu sayfaya bakabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver