Vodafone 10 TL. Her Yöne 120 Dakika Kampanyası Nasıl Yapılıyor İptal Nasıl Yapılır Abonelik Kaydol Şartları

120 dk 10 tl vodafone,her yöne 120 dk vodafone,vodafon 10 tl 120 dk,vodafone 120 dk iptal nasıl yapılır,vodafone her yöne dakika nasıl yapılıyor

Vodafone 10 TL. Her Yöne 120 Dakika Kampanyası Ayrıntıları

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’nin üç büyükleri Vodafone, Avea ve Türkcell mevcut müşterilerini koruma ve abone sayısını arttırmak için cazip teklifler sunuyor. Birçok yeni kampanya ile müşterilerinin gönlünü kapmaya çalışan cep telefonu hat operatörleri hakkında ayrıntılı bilgi paylaşımlarımız devam ediyor.

Daha önceki yazımızda Ozguncel.com ailesi olarak, Turkcell Sarı Kutu Hediye Kampanyası hakkında detaylı bilgi vermiştin. Bu yazımızda ise, dünya genelinde marka olmayı başarmış ve Telsim’in yeni sahibi olan Vodafone kampanyalarına deyineceğiz.

Vodafone abonelerine yeni bir jest yapıyor. Ayda 120 dakika konuşmak bana yeter diyen abonelere müjde. Tam size göre bir kampanya var.

Ayda sadece 10 Lira ödeyerek heryöne arama yapmanız mümkün. Her yöne 120 takika kampanyasından faydalanmak için yapmanız gereken AYLIK10 yazıp 7580′e SMS göndermek. Ve artık konuşurken kuruş hesabı yapmaktan kurtulun.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver