VMware Player Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:VMware Player   Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım, VMware Player  Son Sürüm İndir, VMware Player  Direk İndir Tek Link,VMware Player   Full İndir Download, VMware Player  Demo İndir Demosu, VMware Player  Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

VMware Player

Sponsorlu Bağlantılar

VMware Player yeni yada daha önceden hazır yayınlanmış yazılımları sanal makineler üzerinde çalıştırmanıza olanak sağlıyor, hemde hiçbir yükleme ve ayarlama yapmadan. Aynı zamanda isterseniz varolan sanal makinelerinizi okullarla yada arkadaşlarınızla paylaşabilir veVMware Player ile herhangi bir sanal makineyi çalıştırmasına yardımcı olabilirsiniz. Kurulu sisteminize zarar vermeden artık yazılım çalıştırabileceksiniz.

Sanal makine yazılım olarak tanımlanan bir bilgisayar anlamına geliyor. Bir bilgisayar içinde başka bir bilgisayar çalıştırmaya benzeyen bu özellik günümüzde çok fazla yaygınlaştı. VMware Player VMware Workstation, GSX Server veya ESX Server tarafından yaratılmış tüm sanal makineler üzerinde çalıştırılabiliyor. VMware aynı zamanda Microsoft Virtual Macgine ve Symantec LiveState Recovery disk formatlarınıda destekliyor.

  • Kopyala ve yapıştır. Host bilgisayar ile sanal makineler arasında textleri ve dosyaları kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.
  • Sürükle ve bırak. Windows sanal makineniz ve Windows host bilgisayarınız arasında sürükle bırak desteği de mevcut.
  • Entegre Google Search. VMware Player Google arama özelliklerine sahip, tam entegre ve tarayıcı gerektirmeyen yapısıyla web üzerindeki arama yapmanızada olanak tanıyor.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver