Vista Pencere Değiştiricisi Ücretsiz İndir VistaSwitcher Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Vista Pencere Değiştiricisi VistaSwitcher Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda VistaSwitcher isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

VistaSwitcher programı Windows işletim sistemleri için güçlü ve işlevsel bir görev yönetim aracı. Bu programı bilgisayarınıza kurduğunuzda VistaSwitcher, Windows içerisindeki Alt-Tab özelliği ile yer değiştirir. Çalışan programları, isimleri ve önizleme görüntüleri ile çok daha güzel şekilde bir kutu içerisinde sunan bu araç yine bu programlar arasında klavye kısayolları veya fare yardımı ile hızlı bir şekilde geçiş yapabilmenize olanak sağlar.

Sadece birkaç tıklama ile çalışan görevler arasında geçiş yapabilir, pencereleri küçültüp büyütebilir, ana pencereye geri dönüş yapabilir veya işlemleri sonlandırabilirsiniz. Her ne kadar program isminde “Vista” geçsede bu alteratif ve küçük aracı Windows XP, Vista ve 7 ile birlikte kullanabilir ve çok daha işlevsel bir Alt-Tab fonkisyonu elde edebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver