Vista Kullanıcı Hesabı Denetimi Kapatma Ücretsiz İndir TweakUAC Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Vista Kullanıcı Hesabı Denetimi Kapatma TweakUAC Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TweakUAC isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Vista‘nın en çok eleştiri alan yönlerinden birisi, kullanıcıya nefes aldırmayan güvenlik uyarıları. Gün içinde, özellikle yoğun tempoda çalışırken bu uyarılar gerçekten insanı çıldırtabiliyor. Vista ne yapmak isterseniz sizden tekrar izin istiyor! Normal koşullarda bu can sıkıcı uyarılardan kurtulmak için Windows’un Güvenlik Ayarları kısmında bir miktar uğraşılmalı ve bilgisayarınızı yeniden başlatmalısnız. Bu işi en kolay yoldan halletmek isteyenler için çözüm TweakUAC. Bu minicik ücretsiz program Vista’nın sesini soluğunu kesmek için yeterli. Programı çalıştırdıktan sonra “Turn UAC off now” seçeneğinizi aktif hale getirdikten sonra “Tamam”(OK) düğmesine tıklayarak Vista’yı bir daha asla dırdır etmemek üzere susturabiliyorsunuz.

TweakUAC Windows Vista kullanıcılarının UAC olarak adlandırılan Kullanıcı Hesabı Denetimi anlamına gelen güvenlik bölümünü kapatmanıza veya tekrardan aktif duruma getirmenize yarayan ücretsiz küçük bir program. İsterseniz bu küçük program UAC’ı kapatmadan sessiz olarak arka planda size uyarı vermeden çalışmasınada olanak tanıyabiliyor.

Program yükleme gerektirmeden çalışan bir uygulama dosyası olarak bilgisayarınıza iniyor. İlk çalıştırdığınızda size son kullanıcı lisans sözleşmesini okuyup onaylamanız gerektiğini belirtiyor. Burda kutuyu işaretliyip tamam diyoruz ve programın çalışması için gerekli izini vermiş bulunuyoruz.

UAC Nedir?

UAC Kullanıcı Hesabı Denetimi olarak adlandırılan ve Windows Vista işletim sisteminin yeni bir güvenlik özelliğidir. Vistada sürekli yaptığınız işlemlerde sizden tekrar onay isteyen bu güvenlik biriminin basit bir örneği sağdaki resimde rahatlıkla görülebiliyo.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver