Vista Görünümüne Dönüştürme Paketi Ücretsiz İndir Vista Transformation Pack Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Vista Görünümüne Dönüştürme Paketi Vista Transformation Pack Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Vista Transformation Pack isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Vista bir çok yenilik barındıran ve kullanıcı arayüzü ile gerçekten çok hoş bir görünüme sahip bir işletim sistemi. Hatta bu yeni işletim sisteminin en önemli özellikleri arasında görsellik ön plana çıkıyor. Birçok insan Vista`nın görünüşünü biliyor fakat hala çeşitli nedenlerle Windows XP kullanıyor. İşte bu yazılım ile Windows XP veya 2003 sürümlerini Vista görünümüne çeviren pakete sahip olacaksınız. Kullandığınız Windowsunuzun Vista ile aynı olmasını sağlayan ve Windows XP kullandığınızı unutturucak dönüşüm paketi karşınızda.

Sürekli olarak geliştirilen programın genel özellikleri aşağıdadır:

Boot screen Açılış ekranıWindows Vista giriş ekranıYeni msstyles dosyaları (Görüntü stilleri) – Yeni masaüstü ve dosya simgeleri Yeni toolbar ve simgelerİşlem durumu dialoğu Vista simgeleriOtomatik ekran çözünürlüğü saptamasıVarsayılan sistem font`u seçeneği ile geri dönüşüm yapabilmeWindowsBlinds uyarı mesajı özelliğiYeni duvarkağıdıWindows Media Player TemasıVe daha fazlası …

Geliştirilen sürümler ile birlikte sisteminizde yapılan dönüşüm işleminin bilgisi artık saklanıyor ve böylece ileride geri dönüş yapmak istediğinizde veya uygulamadığınız dönüşümleri uygulamak istediğinizde bu bilgiden faydalanabiliyorsunuz. Aynı zamanda yeni bir özellik olan hedef bilgisayar saptama sistemi sizlere istenilen kurulum ayarlamaları size sunuluyor.

“WinFlip” özelliği ile açık pencereler arasında üç boyutlu geçişin yapılabildiği Vista özelliği artık Vista Transformation Pack ile XP kullanıcıları içinde yapılandırılmış bulunuyor.

Programın Kaldırılması! Eğer Vista Transformation Pack bilgisayarınızda sistem yetersizliği yüzünden yavaşlamaya sebep olduysa veya yeni görünüm hoşunuza gitmediyse ve kaldırmak istiyorsanız programın karşılma merkezi bölümündeki “Remove Vista Transformation Pack” tuşuna tıklayarak kaldırma işlemini kurulumu yaparken oluşturulan yedek ile gerçekleştirerek eski Windows XP görünümünüze yada kendi belirlediğiniz değişikliklere göre istediğiniz görünüme geri alabilirsiniz.

Uyarı! Programı kurarken başlat çubuğunuzun, başlat menüsünün ve görünüm özelliklerinin XP stili olmasına dikkat ediniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver