Vista Başlangıç Logosu Oluşturma Programı Ücretsiz İndir Windows Vista Boot Logo Generator Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Vista Başlangıç Logosu Oluşturma Programı Windows Vista Boot Logo Generator Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Windows Vista Boot Logo Generator isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Vista’nın açılışta varsayılan olarak gösterdiği boot logosunu beğenmediyseniz Windows Vista Boot Logo Generator programı ile kendinize özel Vista açılış logolarınızı yaratabilirsiniz. Sahip olduğunuz dilediğiniz resmi kullanabileceğiniz program üzerinde resim çalışmalarınızın logo olarak oluşturulabilmesi için 24-bit BMP formatında saklanmış ve iki ayrı boyutta yaratılmış olması gerekiyor; 800×600 ve 1024×768.

Eğer ekran kartınız çok iyi değilse loguyu 800×600 kullanmanız öneriliyor. Logoyu oluşturmak için resmi seçtikten sonra “Dosya” (File) menüsüne tıklayıp “Save Boot Screen File As…” (Kaydet) buttonuna tıklamanız gerekiyor. Logo dosyası program tarafından otomatik olarak oluşturuluyor. Logonuzun başlangıç sırasında görüntülenmesini istiyorsanız yarattığınız bu dosyayı aşağıdaki klasöre kopyalamanız yeterli olacaktır.

          %windir%System32en-US

Uyarı! Aynı zamanda /NOGUIBOOT özelliğinin açık durumda olduğundan emin olun, yoksa sadece eski 16 renkli boot ekranıyla karşı karışıya kalırsınız. Ayrıca eski başlangıç boot logolarınızı yedeklemeyi unutmayın!

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver