Virüs ve Zararlı Yazılımlara Karşı Koruma Programı Ücretsiz İndir G Data AntiVirus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Virüs ve Zararlı Yazılımlara Karşı Koruma Programı G Data AntiVirus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda G Data AntiVirus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

G Data AntiVirus 2012 bilgisayarınızı virüs, spyware, rootkit ve phishing‘den korumak için iddialı bir yazılım.G Data AntiVirus bilgisayarınızın performansını düşürmeden en üst derece koruma sağlar. Program Fingerprinting (Parmak izi) özelliğiyle gereksiz virüs aramalarını engelleyerek zaman kazandırır. Parallel ve Double Scan özellikleriyle hem hızlı hem de güvenli tarama yapar. Program kullanıcıya göre hız ve güvenlik ayarlamalarını otomatik uygular. Virüs database’i en hızlı güncellenen programlardan biridir. Program tanınmayan virüsler için geliştirdiği yöntemlerle maksimum koruma sağlıyor. Virüs, solucan, rootkit, casus yazılımlar, trojanlar, phishing (kredi kartı dolandırıcılığı) ve mail gibi iletişim kanallarıyla bilgisayarınıza zarar verebilecek kötü yazılımlara karşı tam koruma sağlar.G Data AntiVirus basit arayüzüyle kullanıcıları yormadan rahat kullanım sağlıyor. Tek tıkla çalışan kullanıcı arayüzü çok aramadan tüm menülere ulaşılabilmesi amacıyla tasarlanmış. Kısacası geçen seneyi ödülle kapatan G Data ekibi bu iddiasını önümüzdeki yıl G Data AntiVirus ile de sürdüreceğe benziyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver