Virüs Trojan ve Worms Koruma Programı Ücretsiz İndir CoGen Antivirus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Virüs Trojan ve Worms Koruma Programı CoGen Antivirus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CoGen Antivirus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CoGen Antivirus, üstün güvenlik ekipmanı sayesinde sizi her türlü tehlikeden uzak tutar ve virüs, trojen, solucan ve daha birçok zararlı yazılıma asla geçit vermez !

Tam koruma sağlamak için hazırlanmış CoGen Antivirus sisteminizi, e-postaları’nızı, disk’lerinizi tarama yapmasının yanı sıra aktif ve pasif güvenlik modülü sayesinde de gelebilecek herhangi bir tehlikeye karşı her an hazır bulunmaktadır.

Sizin İnternet erişiminiz esnasında girdiğiniz ve ziyaret ettiğiniz her sayfayı otomatikman gözden geçirir ve o site den gelebilecek tehlikeleri anında bloke ederek bilgisayarınızı her an üst düzeyde güvende tutar ve pop-up pencereleri engeller.

Anlık tarama sistemi sayesinde de bilgisayarınızı istediğiniz an virüslere karşı taratabilir ve bulduğu tüm virüsleri anında yok edebilirsiniz. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver