Virüs Temizleyici ve Güvenlik Duvarı Ücretsiz İndir Quick Heal AntiVirus Plus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Virüs Temizleyici ve Güvenlik Duvarı Quick Heal AntiVirus Plus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Quick Heal AntiVirus Plus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Quick Heal AntiVirus Plus 2008, AntiVirüs, AntiSpyware ve Güvenlik Duvarı olmak üzere 3lü paket halinde gelir. Bilgisayarınız spyware, hacker ve virüslere karşı sürekli olarak korunur. Quick Heal AntiVirus Plus 2008 yüklü olan bilgisayarınız ile dünya ile birlikte çalışma ve oyun oynama özgürlüğünü hissedin.

 AntiVirüs

Solucan, trojan ve virüsleri otomatik olarak tespit ederek temizler. Dosyalarınızı korur, tarar ve email eklentileri ile indirilen dosyalardaki virüsleri temizler.

 AntiSpayware

Spyware’ leri bilgisayarınıza yüklenmeden önce bloke eder. Spyware’ leri tespit edip temizleyerek ve kimlik hırsızlığı aktivitelerini bloke ederek gizliliğinizi korur.

 Firewall

Agnitum Outpost desteği ile hacker ve hırsızları bilgisayarınızdan uzak tutar. Ağ tabanlı, bilinen/bilinmeyen ve iç/dış saldırılara karşı tam koruma sağlar.

Quick Heal AntiVirus ve AntiSpyware

Quick Heal AntiVirus ve AntiSpyware Check Mark ve VB100% sertifikalı araç Tüm in-The-Wild virüslerine karşı %100 koruma Günlük otomatik güncellemeler Karmaşık Spyware ve Trojan’ları tespit edip temizler En son adware, dialer, bot ve riskware’leri tespit edip siler DNAScan teknolojisi bilinmeyen malware’leri imza güncellemesi yayınlanmadan önce tespit edip siler.

Quick Heal Firewall

Kolayca yapılandırılabilen güvenlik seviyesi Tüm hacker saldırısı tiplerini tespit eder Tüm bağlantı tiplerindeki ağları korur Gelen bağlantıları otomatik olarak izler Port stealth özelliği

DNAScan Teknolojisi

Geleceğe yönelik kapsamlı virüs koruması Yeni solucan, trojan ve bot’ lara karşı otomatik koruma Hızlı virüs tespiti

 Emergency CD

Windows yüklü bilgisayarınızı güvenli olarak başlatmanızı, NTFS kısımlarına sahip olanlar da dahil olmak üzere   tüm sürücülerinizi taramanızı ve temizlemenizi sağlayan kendi acil durum ön yükleme CD’nizi oluşturun. Bu CD kötü biçimde virüs bulaşmış bilgisayarlardaki, Windows içerisinden temizlenemeyen dosya virüslerini temizlemenizi sağlar 

 Native Boot Scan

Bir Yerel Tarama zamanlayarak tüm sürücülerin sonraki ön yüklemede, Windows yüklenmeden önce taranmasını ve temizlenmesini sağlayın. Bu uygulama, en tehlikeli rootkit, spyware özel amaçlı trojan ve logger’ ların dahi tespit edilip temizlenmesini mümkün kılar.

Dikkat! Yazılımın sitemizdeki sürümü yukarıdada belirtmiş olduğumuz gibi ‘Windows NT/2000/XP/Vista’ platformları ile uyumludur. Diğer platformlar için üretici sitesinden yükleme yapabilirsiniz. Tıkla…!

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver