Virüs Temizleyici Programı Ücretsiz İndir AIMFix Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Virüs Temizleyici Programı AIMFix Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda AIMFix isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

AIMFix bilgisayarınızdaki güvenliği tamamlamanıza yardımcı olan küçük bir virüs temizleme uygulamasıdır. Bilgisayarınızda yaptığı tarama sonucunda sistemizdeki AIM virüslerini kaldıran ve virüs işlemlerini sonlandırarak, virüs dosyalarını silen bu ücretsiz araç virüs tarafından gerçekleştirilen registry kayıtlarını da sizin için temizliyor.

Sahip olduğunuz güvenlik programlarının yanında ek olarak AOL Instant Messenger kullanımınıza göre aralıklarla kullanabileceğiniz bu güvenlik uygulaması özellikle bilgisayarına AIM aracılığı ile virüs bulaşmış kullanıcılar için üretilmiş ve kötü niyetli AIM virüslerinin yanında onların etkiledikleri diğer dosyaları da silen güçlü bir virüs kaldırma programı.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver