Virüs Koruma Programı Ücretsiz İndir BitDefender Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Virüs Koruma Programı BitDefender Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda BitDefender isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Herşey için ücretsiz antivirüsBitDefender ücretsiz sürüm size dünyanın en etkili antivirüs motorunu ücretsiz kullanma fırsatı sunuyor!BitDefender Free Edition(ücretsiz sürüm) ICSA laboratuvarlarından sertifikalı bir antivirüs uygulamasıdır. Diğer tüm BitDefender ürünlerinin de sahip olduğu tarama motoruna sahiptir. Bu sayede ücretsiz bir antivirüs korumasına sahip olursunuz.BitDefender ücretsiz sürüm bir virüs tarayıcısı gibi çalışır. Ancak sistem onarımı gibi önemli bir işten de başarılı ile çıkar. Eğer her daim internete bağlı iseniz size daha fazla özelliklere sahip bir antivirüs yazılımı kullanmanızı öneririz. Sitemizde bulunan diğer BitDefender ürünlerine de göz atın.

Virüs taraması ve temizliğiOldukça güçlü bir tarama motoru sayesinde virüsleri bulur ve temizler.Takvimsel taramaAjanda size bilgisayarınızın başında olmadığınız zamanlarda bilgisayarınızın kendi kendine virüs taraması yapma olanağı sunar. Hızlı ve kolay taramaSağ klik ile istediğiniz dosya ve klasörleri taratabilirsiniz.Değiştirilebilir arayüzYazılımı kişiselleştirebilirsiniz. Yeni arayüzler dizayn ederek bu dizaynları kullanabilirsiniz. Veya başkalarının dizayn ettiği BitDefender arayüzlerini kullanabilirsiniz.KarantinaZararlı içerik bulaşmış dosyaları karantinaya alabilir ve diğer dosyalara bulaşma riskini ortadan kaldırabilirsiniz. İsterseniz bu dosyaları BitDefender laboratuvarına da yollayarak kontrol ettirebilirsiniz.RaporlarTarama yaparken bir rapor dosyası oluşturabilir ve istatistiklerinizi anında görebilirsiniz.

Sistem gereksinimleriPentium MMX 200 Mhz veya daha hızlı işlemciMinimum 64MB RAM (128MB önerilir)Minimum 40MB boş sabit disk alanıÖnemli! Program antivirüs taraması için kullanılabilecek bir programdır. Tam koruma istiyorsanız diğer BitDefender ürünlerini denemelisiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver