Virüs, Casus ve Spam Engelleme Programı Ücretsiz İndir VIPRE Internet Security Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Virüs, Casus ve Spam Engelleme Programı VIPRE Internet Security Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda VIPRE Internet Security isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

VIPRE Internet Security 2012 antivirüs ve anticasus özelliklerini güvenlik duvarı, spam ve internet filtreleriyle birleştirerek üstün koruma sağlıyor. Program yüksek performansına rağmen bilgisayar performansında kayıplara yol açmıyor.VIPRE Internet Security tarama ve güncelleme aşamaları dahil, çalıştığı süre boyunca bilgisayarı yavaşlatmaz. Buna karşın virüs, casus, bot, rootkit gibi aklınıza gelen hemen her tür zararlı yazılım girişini engeller. Program özellikle gizli çalışan uygulama, modül ve servisleri keşfetme konusunda iddialı. Kurulum ve kullanım aşamaları da oldukça kolay.Gerçek Zamanlı KorumaDavranışlar analizlerle bilinen virüs listeleriyle koruma yöntemlerini birleştiren yazılım, gerçek zamanlı olarak bilgisayarı monitörleyerek olası tehditlerden sizi korur.Yüksek Performanslı KorumaBüyük boyutta veriler en kısa sürede en kapsamlı şekilde taranır. Bu süreçte bilgisayar performansı etkilenmez.Akıllı Güvenlik DuvarıOtomatik ayarlarıyla size uygun hale gelen akıllı güvenlik duvarı internetten gelen ve giden verileri takip eder. Üst düzey kullanıcılar, kişisel tercihlerine göre güvenlik duvarı ayarlarını değiştirebilir.Virüs, Kimlik Hırsızlığı, Spam KorumasıVIPRE Internet Security kullanıcıları çevrim içi ve çevrim dışı tüm tehditlerden korur. Outlook, Outlook Express, Windows Mail ve POP3, SMTP altyapısını kulllanan tüm e-posta servisleri için program desteği mevcuttur.Taşınabilir Disk KorumasıBilgisayara taktığınız tüm taşınabilir cihazlar otomatik olarak taranır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver