Videoları DVD’ye Dönüştürme Programı Ücretsiz İndir DVD Flick Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Videoları DVD’ye Dönüştürme Programı DVD Flick Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda DVD Flick isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda çeşitli formatlarda bulunan video dosyalarınızı DVD formatına çevirmek ve bu sayede bu videoları DVD oynatıcınızda ya da ev sinema sisteminizde oynatmak istiyorsanız, DVD Flick size bu konuda yardımcı olacaktır. AVI, MPG, MOV, ASF, WMV, FLV ve MP4 dosya biçimlerini destekleyen program ayrıca, OGG, MP3, H264 ve MPEG-124 gibi codec bileşenlerine de destek veriyor.

Programı açtığınızda ekranın sağ tarafında göreceğiniz Add title butonunu kullanarak, DVD formatına çevirmek istediğiniz videoyu seçebilirsiniz. Videoyu seçtikten sonra, menüde bulunan Project setting butonunu kullanarak; yaratmak istediğiniz disk biçimini, desteklemesini istediğiniz video ve ses türünü belirleyebilirsiniz.

Menüler arasında bulunan Menu setting butonuna tıklayarak, bu bölümde bulunan temalar arasında, oluşturacağınız DVD’ye yerleştirmek istediğiniz arabirimin tasarımını seçebilirsiniz.

Create DVD butonunu kullanarak, videonuzu DVD formatına çevirmek için son aşamayı başlatabilirsiniz. Bu aşama, sistem özelliklerine göre değişim gösterecek bir sürede tamamlanacaktır. Bu süre içinde bilgisayarınızı zorlayacak başka bir işlem yapmamanızı tavsiye ediyoruz.

 

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver