Videoları 3GP Formatına Dönüştürme Ücretsiz İndir Opell Video to 3GP Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Videoları 3GP Formatına Dönüştürme Opell Video to 3GP Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Opell Video to 3GP Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Opell Video to 3GP Converter cep telefonu kullanıcıları için tasarlanmış video dönüştürme yazılımıdır. Bu sayede bilgisayarınızda bulundurduğunuz fakat telefonunuzun desteklemediği diğer video formatlarını 3GP formatına dönüştürebilirsiniz

Yazılım sayesinde ;

DivX, XviD, AVI, WMV, MPG, MPEG, MP4, M4V, FLV, 3GP, ASF, RM, RMVB, MOV, MOD, ASX, MKV, OGM, SVCD, VCD, VOB formatlarını 3GP, 3GP2, AVI, MP3 formatlarına dönüştürebilirsiniz. Program QCIF, SQCIF, CIF, VGA, QVGA, etc gibi video çıkışlarınıda destekler.

Çoğu program büyük boyutlu dosyaları çevirmede hata verirken bu yazılım ile 2GB ye kadar tüm videolarınızı hatasız şekilde çevirebilirsiniz. Bu dönüştürmelerde ses olarak veya kalite olarak herhangi bir düşüklük olmaz.

Sistem Gereksinimleri ise ;

Microsoft Windows 98/Me/NT/2000/XP/2003 veya üzeri işletim sistemleri. 500Mhz veya üzeri işlemci128 MB RAM

olarak belirlenmiştir.

Program demo olduğundan videoları %33 Oranında Dönüştürme sınırı vardır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver