Video Yükleyici ve Çevirici Ücretsiz İndir GetTube Video Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Video Yükleyici ve Çevirici GetTube Video Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda GetTube Video isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

GetTube Video, onlarca video sitesini destekleyen ve bu sitelerden video indirebilmenize, bu videolarıda 3Gp ve diğer formatlara dönüştürebilerek video eğlencesini cep telefon’larınız da ve bilgisayar, iphone vb. aygıtlara da taşımanıza olanak sağlayan pratik bir uygulama.

Genel Özellikler:

Youtube ve benzeri birçok siteden video indirebilmeVideolardan ses ayrıştırma ve ekstra audio dosyası oluşturabilmeEn popüler formatlara dönüşüm yapabilirsiniz (3GP, ASF, AVI, FLV, MOV, MP4, MPEG, OGG, WMV)En popüler ses formatlarına destek (MP3, WAV, WMA)Yüksek kalitede video ve ses işlemleri

Kullanımı ise son derece kolay; kopyala-yapıştır desteği sayesinde video adresini programa yapıştırıp download işlemine başlayabilirsiniz. Başta Youtube, GoogleVideo, Daily Motion, iFilm ve Myspace olmak üzere onlarca platformu destekler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver