Video Yakalama Uygulaması Ücretsiz İndir Dxtory Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Video Yakalama Uygulaması Dxtory Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Dxtory isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Dxtory ile Windows üzerinde çalıştığınız herhangi bir pencerenin kolaylıkla video kaydını alabilirsiniz. Program video kaydı yaparken DirectX ve OpenGL uygulamlarını kullanmaktadır ve kayıt işlemi sırasında bilgisayarınızın bellek kullanımını zorlamaz.

Örnek vermemiz gerekirse, bilgisayarınızda oynadığınız bir oyun ile ilgili video kaydı almak istiyorsanız, bu işlemi Dxtory ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Kayıt yaparken videonun boyutunu ve çözünürlüğünü de ayarlamanıza izin veren bu başarılı uygulama ile aynı zamanda ses kaydı yapabilir ve kullanmak istediğiniz ses codeclerini de kendiniz seçebilirsiniz.

Sonuç olarak sadece video kaydını almak istediğiniz program penceresini seçtikten sonra gerekli video ve ses ayarlarını yaparak kayıt işlemine başlayabilir ve kendi program tanıtım veya oyun tanıtım videolarını rahatlıkla oluşturabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver