Video Parçalama Aracı Ücretsiz İndir Allok Video Splitter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Video Parçalama Aracı Allok Video Splitter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Allok Video Splitter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu program sayesinde AVI, DivX, Xvid, RM, MOV, VOB, DAT, ASF, 3GP, WMV, MPEG-1/2/4 biçimindeki video kliplerinizi istediğiniz yerden kesip kaydedebilirsiniz. Büyük boyuttaki video dosyalarınızı artık boyutlarını küçülterek saklayabileceksiniz. Program kolay ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. 2 GB’a kadar video dosyalarınızı sorunsuz bir şekilde kesip kaydedebilirsiniz.Allok Video Splitter Özellikleri:

DVD’nizi kolaylıkla programa ekleyebilirsinizFormatlar AVI, DivX, Xvid, MPEG, VCD, WMV, ASF, MOV, RM, RMVB, 3GP, 3GP2, MP4, M4V, DVDs ve MPEG4. Kaliteli bir düzenleme imkanı sunar, görüntüyü sadece kendi isteğinizle bozabilirsiniz.Başlangıç ile Bitişi ayarlarsınız ve seçtiğiniz yerleri kesersiniz.Altyazılı videolar ile rahatlıkla çalışırsınız.Sürükle bırak tekniği var.30 gün boyunca sınırsız kullanma imkanıYeni versiyonda ASF formatında kaydetme imkanı ve hata onarımları mevcuttur.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver