Video Kesme Programı Ücretsiz İndir Boilsoft Video Splitter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Video Kesme Programı Boilsoft Video Splitter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Boilsoft Video Splitter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Video dosyalarınızı rahatlıkla kesip ayırabileceğiniz ve videolarınız üzerinde bazı düzenlemeler yapabileceğiniz kullanışlı bir program.

Birçok formattaki video dosyaları üzerinde kesim yapabilmenize olanak sağlayan bu uygulama, sahip olduğu sade arayüzü sayesinde de oldukça kolay kullanıma sahiptir.

Programın esas felsefesini hız ve orjinalliğe bağlı kalınarak kesebilme oluşturuyor…

Kesim yapabileceğiniz formatlar ve özellikleri:

Hızlı ve yüksek orjinallikte kesmeAVI, Divx, MPEG-4 video dosyalarını kesebilmeMPEG-1, MPEG-2, VOB video dosyalarını kesebilmeASF, WMV, WMA video dosyalarını kesebilmeReal Media(.rm, .rmvb) destekli videoları kesebilmeMP4(.mp4, .m4a) dosyalarını kesebilme3GP(.3gp, 3g2) dosyalarını kesebilme (mobile telefonlar için)VCD (.dat) destekli dosyaları kesebilmeAC3 tipi dosyaları kesebilme2 gb üzeri video dosyalarını dahi yüksek hız ve kalitede kesebilmeKullanıcı dostu arayüz

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver