Video Kesme Programı Ücretsiz İndir Avidemux Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Video Kesme Programı Avidemux Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Avidemux isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Avidemux basit kesme işlemleri, filtrelemeler ve encoding görevleri için dizayn edilmiş ücretsiz bir video editörü. Neredeyse bütün video dosya formatlarını destekleyen bu program AVI, DVD uyumlu MPEG, MP4 ve ASF gibi popüler formatlara birçok önemli codec kullanarak destek veriyor.

Yapmak istediğiniz işlemleri ve video düzenleme görevlerinizi otomatik olarak projeler halinde yapabildiğiniz bu program güçlü scriptleme özelliklerine sahip. Linux ve Mac işletim sistemleri altında da uyumlu sürümleri bulunan program ile video kesme işlemleri hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Düzenlemeler yaptığınız, kesip biçtiğiniz görüntüleri kaydederken de hiç sorun yaşamadığınız bu program oldukça hızlı bir şekilde görevleri yerine getiriyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver