video indirme programı Vimeo Vimeo sitesindeki videolar nasıl indirilir Vimeo Video Downloader

Etiketler: indirilemeyen videolar, video, Vimeo Video Downloader programı

Vimeo Video İndirme Programı Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Vimeo Video İndirme Programı

Vimeo vidolarını nasıl indirebilirim diye düşünüyorsanız bu program tam size göre, Vimeo Video Downloader adlı bu ücretsiz yazılım ile Vimeo web sitesindeki istediğiniz videoları indirmenize imkan veriyor. Sadece tek bir tıklama ile anında bilgisayarınıza indirebilir isterseniz iPod, Zune, PSP ve Cep Telefonuna uygun formatlarda çevirebilirsiniz.
Vimeo, Youtube, BlipTV, GodTube, Myspace, Break.com, DailyMotion gibi daha bir çok video sitesini desteklemektedir. Program hiçbir codec gerektirmeden .mp4, .mov, .avi, .mp3, .mpg, .flv, .wmv, .wav. gibi popüler dosya formatlarını desteklemektedir.

Vimeo Video Downloader küçük, hızlı kullanışlı ve aynı zamanda güçlü bir programdır. Sade ve reklamsız bir arayüze sahiptir. Program Windows 2000, XP, 2003, Vista, 7 işletim sistemlerinde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Video üzerinde beğendiğiniz videoları anında ücretsiz olarak indirmenize olanak tanıyan yazılım bedava sunuluyor. Avi, mpeg, flv, wmv biçimlerindeki videoları indirmek için yapmanız gereken tek şey programa videonun URL’sini yapıştırmak ve İndir tuşuna basmaktır. Video daha önceden belirlediğiniz klasöre indirilir.

Programı ücretsiz olarak indirmek için Vimeo Video Downloader İndir

Son Aramalar: indirilemeyen videolar, video, video indirme programı, Vimeo, Vimeo sitesindeki videolar nasıl indirilir, Vimeo Video Downloader, Vimeo Video Downloader programı, Vimeo videoları nasıl indirilir

vimeo video indirme, vimeo dan video nasıl indirilir, vimeodan video nasıl indirilir, vimeo indirme programı, url den video indirme sitesi, vimeo video indirme programı, url den video indirme programı, indirme programı olmadan ders videolarını nasıl indirebilirim, url den vimeo video indirme sitesi, vimeo mp4 indirme programı indir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver