Video İndirme Programı Ücretsiz İndir iWisoft Free Video Downloader Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Video İndirme Programı iWisoft Free Video Downloader Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda iWisoft Free Video Downloader isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

iWisoft Free Video Downloader, video paylaşım sitelerinde izlediğiniz flash videoları bilgisayarınıza indirmenize yarayan faydalı ve ücretsiz bir araçtır. Video paylaşım sitelerinde izlediğiniz ve dinlediğiniz her şeyi bu program yardımıyla kolayca saptayabilir, bilgisayarınıza indirebilir ve hard diskinize kaydedebilirsiniz.

iWisoft Free Video Downloader ile video, müzik ve flash animasyonları kolaylıkla bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Bu program ile FLV, F4V, MP4, M4V, WMV, ASF, MPG, MPEG, RM, RMVB, MOV, AVI, MP3, WMA, SWF… gibi bilinen tüm uzantılı dosyaları indirebilirsiniz.

Programı video indirmek istediğiniz YouTube ve flash video oynatıcı içeren benzer tüm diğer internet sitelerinde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Özellikler:

HTTP protokolü kullanan flash video içeriğine sahip tüm internet internet sitelerinden indirme işlemi yapabilirsinizBazı video indirme programları sadece HTTP protokolü kullanan sitelerden indirme yapmanıza izin verirken, iWisoft Free Video Downloader RTMP/RTMPT protokolü kullanan internet sitelerinden de indirme yapmanıza olanak sağlar (BBC News, Yahoo News gibi)İnternet sitesindeki tüm videoları yakalayarak önizleme ile görüntüleyebilirsiniz, böylece hangilerini indirmek istediğinize karar verebilirsinizInternet Explorer, Firefox, Opera ve yaygın kullanılan tüm internet tarayıcıları ile uyumludurYaygın olarak kullanılan tüm video, müzik ve flash animasyonları indirebilirsinizİnternet sayfasını kapatsanız bile video indirmeye devam edebilirsinizBirden çok videoyu aynı zamanda indirebilirsinizYarım kalmış ya da durdurulmuş indirme işlemlerine sonradan devam etmenize olanak sağlarDahili video oynatıcı özelliği ile indirdiğiniz flash videoları izleyebilirsinizBasit kullanıcı arayüzü ve kolay kullanım

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver