Video İçerisinden Resim Alma Programı Ücretsiz İndir Video Capture Master Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Video İçerisinden Resim Alma Programı Video Capture Master Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Video Capture Master isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

 Video Capture Master programı videolardan resim alabilmemizi sağlayan profesyonel bir programdır. Oynattığımız videoları program içerisine atarak hem izlerken hem de istediğimiz görüntüyü yakalayabiliriz.

Genel Özellikleri:

Webcam, dijital kamera, DV kamera ve diğer video araçlarıyla çektiğiniz videoları oynatabilir ve içerisinden resim alabilirsiniz.Video dosyalarını oynatabilir ve .AVI formatında kaydedebilirsiniz.Sses ve görüntü ayarlarına müdahale imkanıyla ayarlama yapabilirsiniz.Kaydettiğiniz videoları kolaylık izleyebilirsiniz.Çektiğiniz resimleri hızlı bir şekilde küçük olarak görebilirsiniz.Kolay kullanıcı arayüzü sayesinde basit bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver