Video Formatı Değiştirme Programı Ücretsiz İndir Clone DVD Mobile Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Video Formatı Değiştirme Programı Clone DVD Mobile Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Clone DVD Mobile isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CloneDVD mobile DVD filmlerinizi sizin taşınabilir aygıtınızın (Sony PSP, Apple iPod Video, iAudio X5, Creative Labs ZEN Vision, vb) oynatabilceği uygun bir formata çabuk ve kolay bir şekilde çeviriyor … veya isterseniz DVDlerinizi diğer formatlara çevirebilir DivX, XviD, AVI, MP4 vb.

Filmlerinizi yoldayken izleyin …Clone DVD Mobile ile birlikte en favori filmlerinizi dizilerinizi artık mobil aygıtlarınız üzerinde istediğiniz yerde istediğiniz aman izleme imkanına sahipsiniz … Çocukların arabalarda en sevdiği çizgi filmlerini izlmesi gibi bir olanağa sahipsiniz.Bir kaç mouse tıklamasıyla artık hard diskinize yazmadan direk olarak taşınabilir mobil aygıtınıza istediğiniz DVDyi kopyalayabiliceksiniz.

Özellikler :

DVDlerinizi aygıtınızın oynatabileceği bir formata çevirin. Sony PSP, Apple iPod Video, iAudio X5, Creative Labs ZEN Vision, vb. gibi aygıtlar içinDVD filmlerinizi isterseniz diğer formatlara çevirin DivX, XviD, AVI, MP4, gibi. Yüksek kalitede görüntü dönüştürme motoruna sahip.Multi-Acılı DVD filmleri destekler.Video Önizleme ile seçtiğiniz DVDlerin genel bir bakışını yapabilir. Bölüm atlama oluşturma destekler.Supports chapter trimmingKolay kullanımlı ve herkesin adım adım yapabileceği bir program.Durgun, hızlı ve ASPI sürücüsüne ihtiyaç duymaz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver