Video Düzenleme ve Oluşturma Programı Ücretsiz İndir Pinnacle Studio HD Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Video Düzenleme ve Oluşturma Programı Pinnacle Studio HD Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Pinnacle Studio HD isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Pinnacle Studio HD ile birlikte sahip olduğunuz video dosyaları üzerinde kapsamlı düzenlemeler yapabilirsiniz. Program bünyesinde yer alan yüzlerce geçiş, filtre ve düzenleme unsuruyla birlikte profesyonel klipler ya da filmler oluşturmak mümkün.

Toplamda 1800’ün üzerinde düzenleme aracının yer verildiği bu profesyonel video programı ile var olan video ve filmleri düzenlemeyi tercih edebilirsiniz. Sade bir arayüze sahip olan programın kullanıcı dostu olduğunu söyleyebiliriz.

DVD ve Blue-Ray disklerin de dahil olduğu son derece geniş bir format desteği sunan Pinnacle Studio HD program üzerinde çalıştırabileceğiniz video uzantıları şu şekilde: AVCHD, AVCHD Lite, BD Blu-ray, DV, HDV, AVI, MPEG-1, MPEG-2, DivX®, MPEG-4, 3GP (MPEG-4), WMV, non-encrypted DVD titles (incl. DVD-VR/+VR), QuickTime® MOV (DV, MPEG-4, H.264), DivX Plus® MKV.

Program üzerinde gerçekleştirdiğiniz çalışmaları çıkarabileceğiniz video uzantıları da şu şekilde: AVCHD, AVCHD Lite, DVD (DVD-R, DVD-RW, DVD+R, or DVD+RW, dual layer), S-VCD, Video CD (VCD), Apple® iPod®, Sony® PSP/PS3, Nintendo® Wii, Microsoft® Xbox formatları, YouTube HD, DV, HDV, AVI, DivX, RealVideo® 8, WMV, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, Flash, 3GP, WAV, MP3, QuickTime® MOV, DivX Plus MKV.

Öncelikli olarak ev kullanıcıları hedefleyen Pinnacle Studio HD programı ile kendi çektiğiniz ya da elinizde var olan görüntüleri montajlayabilir ve profesyonel dünyay ilk adımınızı atabilrisiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver