Video Dosyasını Resim Dosyalarına Dönüştürme Programı Ücretsiz İndir Free Video to JPG Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Video Dosyasını Resim Dosyalarına Dönüştürme Programı Free Video to JPG Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Free Video to JPG Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Free Video to JPG Converter, video dosyası içinde sizin belirlediğiniz sayıda resmin fotoğrafının çekilmesine yardımcı olan basit bir programdır. İsterseniz her bir karenin fotoğrafını çekebildiğini gibi her dakikada bir resim de çekebilir. Beğendiğiniz bir filmin resim galerisini hazırlamanız için bulabileceğiniz ender programlardan bir tanesi.

Video dosyanızı programa tanıtmanız ve ne kadar sıklıkla resim çekeceğini söylemeniz yeterli. Geri kalan tüm işlemleri program yaparak size belirlediğiniz klasöre resimleri yüklemektedir. 

Sistem Gereksinimleri: Windows XP SP3, Vista, Windows 7 ve .Net Framework 2 SP2

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver