video dosyası nasıl mp3 yapılır Videolardaki müzik nasıl kaydedilir Videolardaki müzikleri alma Videoları mp3 yapma

Etiketler: film içindeki müziği mp3 yapma, filmdeki müziği kaydetme, youtube videosunu mp3 dönüştürme

Videoları MP3 Müzik Formatına Çevirme Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Videoları MP3 Müzik Formatına Çevirme

Videoları nasıl mp3 yaparım diye düşünüyorsanız Free Video to MP3 Converter programı tam size göre, kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan bu program ile video formatındaki dosyalarınızı müzik dosyasına çevirebilirsiniz. Program Youtube gibi video sitelerinden indirdiğiniz dosyaları da MP3 olarak dönüştürebiliyorsunuz. Program Windows XP Service Pack 2, Vista, 7 işletim sistemlerinde sorunsuz çalışmaktadır. Programın sisteminizde çalışabilmesi için en az .Net Framework 2 yüklü olmalıdır. Programı küçük boyutlu ve basit bir arayüze sahip bu yüzden kullanmakta hiç zorlanmayacaksınız.

Free Video to MP3 Converter programı video dosyalarını MP3 ve WAV dosyalarına kayıpsız bir şekilde yüksek standart ve kaliteli ses dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Program avi, ivf, div, divx, mpg, mpeg, mpe, mp4, m4v, webm, wmv, asf, mov, qt, mts, m2t, m2ts, mod, tod, vro, dat, 3gp2, 3gpp, 3gp, 3g2, dvr-ms, flv, f4v, amv, rm, rmm, rv, rmvb, ogv, mkv, ts video dosyalarını desteklemektedir.

Program bir çok dili desteklemekte ancak şimdilik Türkçe dil desteği bulunmuyor. Programın dilinin İngilizce olması sizi korkutmasın çünkü kullanımı oldukça kolay. “Add Files” butonuna tıklayarak dönüştürmek istediğiniz videoyu seçiyorsunuz. Save to kısmı videonun dönüştürüldükten sonra nereye kayıt edileceği konumdur. Qualty standart olarak ayarlıdır burada high veya low seçerek kaliteyi düşürebilir veya yükseltebilirsiniz. Convert butonuna bastığınızda seçtiğiniz video belirtiğiniz konuma dönüştürülecektir.

Free Video to MP3 Converter İndir

Free Video to MP3 Converter web sitesi indirme linki çalışmazsa bu linki kullanınız.

Son Aramalar: film içindeki müziği mp3 yapma, filmdeki müziği kaydetme, video dosyası nasıl mp3 yapılır, Videolardaki müzik nasıl kaydedilir, Videolardaki müzikleri alma, Videoları mp3 yapma, youtube videosunu mp3 dönüştürme

müzik çevir, bilgisayardaki videoları mp3 çevirme, videoları scv formtına, bilgisayardaki müziği telefona dönüştüemke, video dosyalarını mp3 nasıl yaparım, bilgisayrdan telefon müzik çevir, webm mp3 çeviren program, dosya nasıl mp3 formatında kaydedilir, telefonda müziğine çevirme, müzik yada videoları cep telefonu çeviren program

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver