Video Dönüştürücü Ücretsiz İndir 123 Video Converter Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Video Dönüştürücü 123 Video Converter Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda 123 Video Converter isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

123 Video Converter, geniş anlamda kullanım amaçlarına sahip, hemen hemen tüm video formatlarını destekleyen, video dönüşümü yaparkende orjinal kaliteyi en üst seviyede tutabilen, kullanımı oldukça kolay bir dönüştürücüdür.

Yazılımın esas felsefesini kullanıcıyı boşa çıkartmadan ve zorda bırakmadan tüm videoları kolayca ve hızlı bir biçimde dönüştürmek oluşturuyor.

Kullanım alanları ve özellikleri;

En yaygın kullanılan AVI formatına dönüşüm yapabilir ve bilgisayarınızda oynatabilirsiniz,Videolarınızı resim formatına (MPEG-1, MPEG-2) dönüştürebilir ve resim olarak görüntüleyebilirsiniz,VMV formatına dönüşüm yaparak, videolarınızı Windows Media Player ve Zune, Pocket PC, Plam türü aygıtların desteklediği medya oynatıcılarda oynatabilirsiniz,Videolarınızı Mp-4 formatına çevirebilir ve Sony PSP, iPod Video, Apple TV benzer, taşınabilir aygıtlarınızda izleyebilirsiniz,MOV video formatına dönüşüm yaparak Quick Time türü medya oynatıcılarda oynatabilirsinizElinizdeki vede internetten indirdiğiniz videoları cep telefonunuzun desteklediği 3GP ve 3G2 formatlarına çevirebilir ve video izleme keyfini telefonunuzdan da yaşayabilirsiniz,Videolarınızın istediğiniz bölümünü kesebilir, istediğiniz parçayı videonuza ekleyebilir ve de videonuzdaki ses dosyalarının belirli bölümlerinde kesme ve ekleme yaparak düzenlemeler yapabilir hatta videolarınızın boyutlarında ayarlamalar yapabilirsiniz.

Editör Notu: Tüm bu özellikleri ve kullanım şartlarını sağlamasına rağmen kullanımı son derece pratik ve sade bir yapıdadır.

Yeni Sürüm Özellikleri:

Vista desteği eklendiDönüşüm hızı artırıldıİşlem gücü daha kararlı hale getirildi

Programla video dönüşümü yapabilmek için;

Programı açın,Sağ üstte bulunan Add Task bölümünden dönüştüreceğiniz videoyu ekleyinOutPut Formats bölümüne dönüşümünü yapacağınız formatı girinStart butonuna basın …

 – Hepsi bu kadar! artık videonuz hızlı bir biçimde dönüşüme başlamıştır, ayrıca dönüşüm yapabilme işlemini resimli olarak görmek için tıklayınız …

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver