Video Convert Master Video Dönüştürücü ve MP3 Çevirme Programı Bedava İndir Türkçe Download, Son Sürüm Yükle, Windows 7 Xp 32 Bit 64 Bit 2013

Çok kapsamlı bir program olan Video Convert Masterkullanıcıya; MP3 çevirmevideo dönüştürme gibi işlemlerle her çeşit görüntü, ses dosyasını yüksek hız ve kalitede dönüştürme, çevirme ve DVD’ye kaydetmeimkanı verir.

En çok kullanılan medya türleri olan; AVI, MPEG, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VCD, DVD, SVCD, RMVB, RM, WMV, SWF (Flash), VOB, ASF, AAC, AC3, MP2, MP3, AMR, WAV türü dosyaları kolaylıkla birbirine dönüştürebilir ve eğer dilerseniz DVD’ye kaydedebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Son derece kullanışlı arayüzüyle her seviyeden kullanıcının rahatlıkla faydalanabileceği bir video dönüştürücü olan McFunSoft Video Convert Master’ın diğer birkaç özelliği ise şunlar: Görüntüleri dilediğiniz boyutta kesme ve ayırma, DVD, VCR, TV, web kamerası ve benzer kaynaklarda bulunan görüntüleri baştan itibaren keydetmenizi sağlar. Diğer dönüştürme programlarından farklı olarak dosyaları DVD ortamında yazma imkânı verir. Ses dosyalarını kusursuz şekilde kaydetmenizi sağlar.

Video Convert Master sürümünde 8.5.10.198 yapılan yenilikler ve düzeltmeler:

  • Daha çok format desteği sağlandı,
  • Windows Medya güncellemesi yapıldı,
  • Kullanıcı arabirimi güncellendi,
  • Encode ve doceder güncelemesi yapıldı,
  • Yeni kısa yollar eklendi.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver