Verimli ve Güçlü İnternet Tarayıcısı Ücretsiz İndir Sleipnir Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Verimli ve Güçlü İnternet Tarayıcısı Sleipnir Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Sleipnir isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Sleipnir sadece güçlü bir tarayıcı olmanın dışında, sizlere yeni geliştirilen ve dokunmatik hissini yaşamanızı sağlayacak yapısıyla farklı hissetirecek. Tam ekran modu sayesinden farklı özellikleri ve sekmelere kolaylıkla ulaşabilme imkanıyla size farklı bir deneyim sunacak.

İlk görünüşte arayüz olarak Firefox‘u andıran Sleipnir gerçekten hızlı ve diğerlerinden farklı sayfalar arası geçiş özellikleriyle sizleri kendine bağlayabilecek bir tarayıcı. Sleipnir‘in önce çıkan özelliklerinden bazılarına göz atalım:

Özelleştirilebilir tarayıcıda son nokta:Sleipnir tamamen özelleştirilebilir ve kullanıcı beklentilerine duyarlı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ne kadar çok özelleştirme yaparsanız yapın hala ilk günkü performansını koruyacaktır.
Hızlı eklentiler ve muhteşem performans:Ne kadar çok eklenti kullanırsanız kullanın Sleipnir’in performans hep ilk günkü hızıyla çalışabilmesi için tasarlanmıştır.
Tamamen özelleştirilebilir:İstediğiniz şekilde neredeyse tüm fonksiyonları çok kolay ve anlaşılır şekide değiştirebilirsiniz. Bu şekilde belkide sadece size özel bir tarayıcıya bile sahip olabilirsiniz.
Sekmeler ile kolay tarama yapın:Geliştirilmiş sekme ayarlarıyla kullanıcıların sayfalar arasında kolaylıkla geçiş yapmasını sağlayarak, kullanıcılarına farklı bir deneyim sunar.

Özellikle mausunuzun sağ kliği yardımıyla yaşayacağınız dokunmatik hissinin cidden hoşunuza gidebileceğini düşünüyorum. Farklı ve alternatif bir tarayıcı arayan kullanıcılarımız Sleipnir‘i mutlaka denemeliler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver