Veri Yedekleme Programı Ücretsiz İndir Norton Ghost Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Veri Yedekleme Programı Norton Ghost Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Norton Ghost isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Norton Ghost verilerinizi korumaya ve yedeklemeye yönelik üretilmiş gelişmiş bir veri yedekleme programıdır. Windows işletim sisteminizi tekrar yükledikten sonra programları ve sürücüleri yüklemek zamanınızı alıyorsa Norton Ghost programı sayesinde bu zamanı en aza indirebilirsiniz. Programı kullanarak düzenli olarak yedeklediğiniz sabit diskinizi, sistem geri yüklemesinin ardından çok kısa bir süre içerisinde tekrar kurabilirsiniz. Düzenli olarak sabit diskinizin yedeğini alırsanız ani sistem kapanmalarında dosyalarınızı koruyabilir, gerektiğinde sistem geri yüklemesi yapabilirsiniz.

Özellikleri:

Aldığınız yedeklere ulaşamama ihtimali karşısında, yedeklerinizin tamamını kendi FTP sitesine kopyalar.Dosyalarınızı mevcut ağda bulunan depolama aygıtlarında yedekler.Anti-virüs korumasının bulunmadığı bilgisayarda kendi koruma sistemini devreye sokar.Veri kurtarma işlemini kendine özgü yedekleme dizinleri oluşturarak yapar ve işlem daha hızlı hale gelir.Sabit diskinizdeki bütün bölümleri tamamen yedekler.İlk alınan yedekten sonra sadece değişen dosyaları yedekler.Sisteminize yeni program yüklendiğinde veya mevcut verilerin boyutunda ani artışlar meydana geldiğinde program kendiğinden yedekleme işlemini başlatır.Yedeklerinizin boyutlarını depolama sırasında küçülterek, önemli dosyaları korur.Dosyalarınızı, işletim sisteminizi tekrar başlatamadığınız zamanda korur.Önemli! Program .Net Framework uygulaması gerektirmektedir. Bu adresten gerekli uygulamayı indirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver