Veri Toplayıcı Program Ücretsiz İndir RescueTime Data Collector Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Veri Toplayıcı Program RescueTime Data Collector Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda RescueTime Data Collector isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

RescueTime Data Collector programı RescureTime internet servisinden yararlanmak için gerekli olan indirilebilir bir araç. RescueTime size kolaylıkla zamanınızı nasıl değerlendirdiğinizi gösteren web tabanlı bir zaman yönetme yazılımı.

RescueTime’ın en güzel özelliklerinden biri ise herhangi bir data (veri) girişinin olmaması. İnternet sitesinden ücretsiz hesabınızı yarattıktan sonra ihtiyacınız olan bu veri toplayıcısı programını kuruyurosunuz. Ardından bilgisayarınız üzerindeki zaman kullanımınız otomatik olarak izleniyor.

Dilediğiniz kullanıcı ayarlarını ve yönlendirmelerini yapabildiğiniz RescueTime hangi işle ne kadar uğraştığını ciddi anlamda merek eden kişilere göre geliştirilmiş ücertsiz bir servis, bizde böyle bir servisi denemek isteyen TAMindir ziyaretçilerimize bu programı sunmak istedik.

RescueTime Data Collector için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.


googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ust’);});

Planlama ve Ajanda Popülerleri

  1. TimeLeft
    TimeLeftZamanlayıcılı Alarm ve Kronometre
  2. Not Defteri
  3. Active Desktop Calendar 7
  4. Business Card Designer Plus  7.3
  5. CintaNotes
    CintaNotesWindows Not Alma Programı
googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ek’);});