Veri Silme Programı Ücretsiz İndir East-Tec Eraser 2012 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Veri Silme Programı East-Tec Eraser 2012 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda East-Tec Eraser 2012 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

East-Tec Eraser 2012 bilgisayarınız ile yaptığınız her türlü şeyin izlerini saklamak için geliştirilen başarılı bir programdır.

East-Tec Eraser 2012 ile internet geçmişi, internet üzerinde ziyaret edilen siteleri üzerinden kaydedilen bilgiler ve resimler, istenmeyen çerezler, sohbet odası konuşmaları, silinen e-posta, mesajlar ve dosyalar, geçici dosyalar, geri dönüşüm kutusu gibi veriler ile ilgili sizin onayınız ve bilginiz olmadan herhangi bir veri tutulmayacak.

Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari ve benzeri internet tarayıcıları üzerinde tutulan her türlü bilgiyi güvenli bir şekilde ve kolayca ortadan kaldırabilirsiniz.

Adobe Flash Player, Microsoft Word and Office, Skype, Windows Media Player, Yahoo Messenger, µTorrent, Picasa, Adobe Reader ve benzeri yaklaşık 200 tane popüler yazılım tarafından tutulan kayıtları güvenle temizler.

Standartların çok üstünde bir silme algoritması kullanarak tüm verilerin geri dönüşüm şansı olmasını ortadan tamamen kaldırır.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver