Veri Şifreleme Programı Ücretsiz İndir ABC CHAOS Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Veri Şifreleme Programı ABC CHAOS Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ABC CHAOS isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ABC CHAOS, gelişmiş ve üstün özellikleri bir arada barındıran bir şifreleme yazılımıdır. Program ile bilgisayarınızdaki bilgilerinizi, belgelerinizi, kişisel dökümanlarınızı, her tür verinizi şifreleyerek koruma altına alabilirsiniz. Kurulumu basit, kullanımı kolaydır. Bir tuş ile şifrelemek istediğiniz herhangi bir dosyayı güvence altına alabilirsiniz.

ABC CHAOS, Blowfish algoritmasını ve 128 bit veri şifrelemeyi kullanır. Parola için 7 haneli bir şifre gerekmektedir.

Kullanımı:

1. İlk önce soldan şifrelemek istediğiniz belgeyi ya da dosyayı seçin.2. Orta kısma sürükleyerek bırakın.3. Sağ pencere için dosyanın yolunu seçin.4. Ardından dosyanın adını girin.5. Parolayı girin.6. Parolayı doğrulayın.7. Encrypt butonuna tıklayın ve tamamlanmasını bekleyin.Şifreyi çözmek için:

1. Sağ pencereden önceden şifrelediğimiz dosyayı seçin.2. Orta kısma sürükleyerek bırakın.3. Sol pencereden yolu seçin.4. Parolayı girin.5. Decrypt butonuna tıklayın ve çözmesini bekleyin.

Not: İşletim sistemi dosyalarında lütfen denemeyiniz.

Tüm işlem bu kadar. Program tamamen ücretsiz olup, yükseltme sürümleri için herhangi bir ücret istemez.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver