Vektörel Çizim Tasarım Programı Ücretsiz İndir CorelDRAW Graphics Suite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Vektörel Çizim Tasarım Programı CorelDRAW Graphics Suite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda CorelDRAW Graphics Suite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

CorelDRAW Graphics Suite X4 ile yaratıcı grafik dizaynlarınızı güvenle ve çok kolay biçimde yapabilirsiniz. Hassas araçları, çoğu formatlar ile uyumlu çalışması ve yüksek kaliteli içeriği ile yaratıcı fikirlerinizi profesyonle çözümlere döünüştürmenize olanak sağlar. Logolar, imzalar, varolan nesneler üzerinden ilustrasyonlar yapabilirsiniz. Hatta site grafik tasarımlarınızı da oldukça çarpıcı bir biçimde yapabilirsiniz. CorelDraw Graphics Sutie X4 ile ilustrasyon, düzenleme, yaratma gibi işlemlerin hepsini gerçekleştirebilirsiniz. Bunlara ek olarak bu paketin içerisinde bir çok farlı ve işe yarar uygulama mevcuttur. Veya ihtiyacınız olabilecek çoğu grafik de bu paketin içinde mevcuttur. Profesyonel dizaynlar yaratabilme imkanını size sunan ve kullanımı oldukça kolay olan bu program ile tasarımcılığınız en üst seviyeye çıkabilir. Hızlı, güvenli, kullanıcı dostu olması, kolay kullanılır olması ve ücreti ile de her tasarımcının ihtiyacını tamamı ile karşılayabilecek mükemmel bir program.

Illustration – Resimleme

CorelDRAW® X4 ile vektörel ilustrasyonlar yapabilir sayfa yerleşim uygulamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel bir dizayn arıyorsanız profesyonel sonuçlara ulaşabilmek için en uygun çözüm CorelDraw!

Layout – Yerleşim

İnteraktif tablo aracı ile sayfa layerlarını, metin önizlemelerini, font entegre özelliklerini gerçekleştirebilirsiniz. Yerleşimleriniz CorelDraw ile artık çok daha profesyonel!

Photo-Edit – Resim Düzenleme

Corel® PHOTO-PAINT® X4 profesyonel anlamda resim düzenlemeleri yapmanıza olanak veren ve bu resimleri daha sonra CorelDraw içerisinde kullanmanıza kolaylıkla imkan veren oldukça güzel bir yazılımdır. Hiçbir program resim düzenlemeleri yaparken bu kadar kolaylık sağlamamıştı.

Trace

Corel® PowerTRACE X4 ile bitmap resimleri kolayca çizgisel vektörel objelere dönüştürebilirsiniz.

CorelDraw‘u kimler neden kullanıyor?

CorelDRAW® Graphics Suite güvenilir kişi ve insanların düşüncelerini profesyonel çözümlere dönüştürmelerine yardımcı oluyor.

Pazar Ürünleri Tasarımı CorelDRAW Graphics Suite tasarımcılar(amatör veya profesyonel) için ideal araçları sunar. Kişisel ürünlerini yaratmak isteyen tasarımcılar CorelDraw‘un vektörel çizim kabiliyetine başvurup fikirlerini gözle görülebilir tasarımlara dönüştürüyorlar. Şirketlerin logoları, tasarımları, broşürleri, reklamları, kart tasarımları için kullandıkları program her zaman için CorelDraw‘dur..

Giyim & Aksesuar Tasarımı CorelDRAW Graphics Suite giyim endüstrisi için de en ideal yazılımdır. Güçlü araçları gelişmiş seçenekleri kolay kullanılabilir olması ile CorelDraw Graphics Suite giyim ve aksesuar tasarımcılarının da güvendiği yazılım olmaya devam ediyor. Dünya üzerinde bir çok tasarımcı CorelDraw‘un tasarım çözümlerine güveniyor ve bu yazılımı kullanıyor. Ödüllü bir yazılımdır.

İşaret & Logo Tasarımı CorelDRAW Graphics Suite ile grafiksel tasarımlara ve çizgilere sahip işaretler ve logolar yapmak artık çok kolay. İşaret ve logo tasarımcılarının da kullandığı en kolay ve en yaratıcı çözüm CorelDraw.

Tüm dünya üzerindeki tasarımcıların ortak tercihleri her zaman için Adobe Illustrator CorelDraw veya FreeHand‘dir. CorelDraw her zaman için bu sıralamada 3. sırada olsa bile X4 versiyonu sayesinde bu sıralamayı değiştirmeye kararlı görünüyor.

İçerdiği Uygulamalar:

CorelDRAW X4 Corel PHOTO-PAINT X4 Corel PowerTRACE X4 Corel CAPTURE X4

Destek Sağlayabilecek Uygulama ve Servisler

CorelDRAW ConceptShare WhatTheFont Barcode Wizard Bitstream Font Navigator Service Bureau Profiler Duplexing Wizard

Sistem Gereksinimleri:

Windows® XP (Service Pack 2 veya daha yüksek), veya Windows Vista (32-bit veya 64-bit) 512 MB RAM, 430 MB sabitdisk alanı Pentium® III, 800MHz işlemci veya AMD Athlon XP 1,024 İ— 768 veya daha yüksek monitör çözünürlüğü DVD sürücü Mouse veya tablet

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver