VCard Bağlantı Kartı Oluşturma Aracı Ücretsiz İndir Vcf Generator Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

VCard Bağlantı Kartı Oluşturma Aracı Vcf Generator Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Vcf Generator isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kişisel amaçlı hazırlanan Vcf Generator, hızlı olarak VCard üretmek üzere yaratılmıştır. Cep telefonlarına kızılötesi, bluetooth yada kablo yardımı ile gönderebileceğimiz bu kartvizitler bizi telefon üzerinde yeni bir kayıt eklemek için harcadığımız onlarca dakikalardan kurtaracak.Genellikle Nokia cep telefonlarında yada Outlook gibi programlar içerisinde oluşturduğumuz kişileri bu program yardımı ile daha kolay ve hızlıca oluşturabiliriz. Outlook’un fazla detaycı bilgilerinin dışında ve cep telefonunda yazmanın zorluğunu bir kenara atan program, istediğiniz temel bilgileri yada detayları girerek cep telefonlarındaki rehberinizi hızlıca oluşturacaktır.

Programı çalıştırıp gerekli bilgileri girdikten sonra (isim, soyisim, gsm numarası vs…) islemi onayladığınızda isim soyisim.vcf şeklinde kartvizit oluşturmaktadır. Oluşturduğunuz bu vcard’ı kızılötesi, bluetooth yada kablo yoluyla cep telefonuna atarak kişinin kaydını rehberinize ekleyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver