Varis için bitkisel çözüm

Varisin doğal tedavisi, 

Varisi iyileştiren bitkiler bitkisel karışım formülü,

Sponsorlu Bağlantılar

Varislerinize Doğal Çözüm!

Varis hareketsizlik, uzun süre ayakta kalma, fazla kilolar ve aşırı yağlanma, menopoz dönemindeki hormon değişimler, gebelik, yaşlık, gibi nedenlerle toplardamarların yapısın bozularak kan dolaşımının zorlaşması ve kanın damarlarda pıhtılaşması ile ortaya çıkan toplardamarların belirli bölgelerde şişmesi durumudur.
Varis ağrı, yanma, kaşıntı, şişme ve gece krampları gibi rahatsızlıklar yaşamasına neden olur. Oluşan bu görüntü özellikle kadınlarda bu etkilerin dışında bir de güzelliklerine vurulan bir darbedir. Günümüzde varisleri yok etmek ve tedavi edebilmek için birçok tıbbi yöntem kullanılmaktadır.
Bunlara ek olarak doğal yöntemlerle de varis tedavisi mümkün. Örneğin elma sirkesi tedavisi varisler üzerinde olumlu etkilere neden olmaktadır. Hazırlaması ve uygulaması kolay olan bu yöntemi kısaca anlatalım.
Bir bezi elma sirkesine batırıp sıkın. Sıktığınız bezi varisli bölgenize sararak sırt üstü uzanın ve ayaklarınızı vücudunuzdan 20-30 cm yükseğe kaldırarak yaklaşık 30 dakika bu şekilde bekletin. Bu uygulamayı bir ay boyunca her gün yapın. Bir ay içinde varislerinizdeki küçülmeleri ve ağrılardaki azalmaları hissedeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver